G J Gardner Homes Beach Series Orewa Week 9

filter by:

Junior Run 2500m

Race Number Name Team Time Place Gender Gender Place Division Division Place
36 Casey Good 0:09:30 1 Male 1 Male 11 to 12 1
35 Brody Good 0:09:36 2 Male 2 Male 9 to 10 1
4011 Isaac Kirkpatrick Stanmore Bay School 0:10:13 3 Male 3 Male 9 to 10 2
2048 Isaac Scott Whangaparoa Primary School 0:10:21 4 Male 4 Male 9 to 10 3
23 Corey Urquhart 0:11:05 5 Male 5 Male 9 to 10 4
16 Chloe Gaudreau 0:11:07 6 Female 1 Female 7 to 8 1
4061 Lexi Wiig Stanmore Bay School 0:11:10 7 Female 2 Female 9 to 10 1
38 Troy Halliday 0:11:31 8 Male 6 Male 7 to 8 1
4076 Henry Harris 0:11:59 9 Male 7 Male 9 to 10 5
15 Noah Gaudreau 0:12:00 10 Male 8 Male 15 and Under 1
2224 Lucy Herbert Red Beach School 0:12:10 11 Female 3 Female 9 to 10 2
4018 Jacob Bradshaw Whangaparoa Primary School 0:12:15 12 Male 9 Male 7 to 8 2
2116 Cailin Sargent Orewa Primary School 0:12:19 13 Female 4 Female 9 to 10 3
2221 Ty Pollock Red Beach School 0:12:24 14 Male 10 Male 6 and Under 1
4010 Ella Kirkpatrick Stanmore Bay School 0:12:36 15 Female 5 Female 7 to 8 2
4081 Renee Catley Albany Primary School 0:13:06 16 Female 6 Female 7 to 8 3
2193 Maya Timlin Stella Maris Primary School 0:13:19 17 Female 7 Female 7 to 8 4
11 Amy Herbert 0:13:24 18 Female 8 Female 7 to 8 5
2160 Brooke Witherington Whangaparoa Primary School 0:13:47 19 Female 9 Female 6 and Under 1
2066 Jessy EDWARDS 0:14:07 20 Female 10 Female 11 to 12 1
2067 Teina Edwards 0:14:20 21 Male 11 Male 9 to 10 6
4007 Alexander Wallis 0:14:23 22 Male 12 Male 7 to 8 3
24 Isaak Gaudreau 0:14:26 23 Male 13 Male 6 and Under 2
4080 Tayla Catley Albany Primary School 0:16:20 24 Female 11 Female 6 and Under 2
4009 Grace Kirkpatrick Stanmore Bay School 0:16:27 25 Female 12 Female 6 and Under 3
4019 Alexandria Bradshaw Whangaparoa Primary School 0:16:30 26 Female 13 Female 6 and Under 4
2068 Frances Edwards 0:20:14 27 Female 14 Female 7 to 8 6
32 Olivia Glowatsky 1:10:04 28 Female 15 Female 6 and Under 5